خبرهای هیجان انگیزی با طعم هوش مصنوعی
خبرهای هیجان انگیزی با طعم هوش مصنوعی

تصور می کنید محصولات نرم افزاری نمی توانند متنوع تر از این باشند؟ پس منتظر باشید تا دُرنویس شما را با سری جدید نرم افزارها و خدماتش شگفت زده کند. تیم فنی دُرنویس از مدتی قبل تاکنون بر روی نرم افزارهای "هوشمندتر !" تمرکز کرده است و به زودی با هیجان انگیز ترین نرم افزارهای ممکن چشمان را به خود خیره خواهد کرد.
دلیل تمرکز دُرنویس بر روی موضوع هوش مصنوعی اینست که با این مهم بر روی نرم افزارهای جدید یا قبلی می توان امکانات جذابی از قبیل یادگیری ماشین یا یادگیری های عمیق سفارشی شده ای مانند پردازش زبان طبیعی، بینایی رایانه ای و تشخیص گفتار اضافه کرد. دُرنویس در نظر دارد در چهار حیطه محصولات مرتبط با هوش مصنوعی خود را ارائه دهد. پلتفرم های هوشمند نرم افزاری، چت بات ها، یادگیری عمیق و یادگیری ماشینی مواردی هستند که رنگ و بوی تازه ای به محصولات دُرنویس خواهند داد.
با این امکانات پنجره ای جدید بر روی مدیریت کسب و کارها، شرکت ها و ارگان ها باز می‌شود. با اضافه کردن هوش مصنوعی به نرم افزارهای اتوماسیون رویه های تکراری و مشخص می توانند توسط هوش مصنوعی انجام شده و نیروهای انسانی یک مجموعه وقت خود را بر روی امور مهم تری صرف کنند. همچنین بر حسب داده های موجود می توان پیش بینی هایی را برای ماه های آینده در مورد مسائل مرتبط دریافت کرد. هوش مصنوعی اضافه شده به نرم افزار می تواند بر حسب پیش بینی هایی که قبلا انجام داده و آنالیز تخصصی داده ها به مدیران پیشنهاداتی در مورد قدم بعدی داده و امکان خطای انسانی را حذف کند. نرم افزارهایی که این نقاط قوت را دارند همچنین می توانند تجربه کاربری شخصی و سفارشی سازی شده را برای هر کدام از کاربران به ارمغان بیاورند. هوش های مصنوعی به کار گرفته شده در نرم افزارها می توانند کاربران خود را بشناسند و رفتارهای ایشان را یاد بگیرند و به آنها طبق علایقشان پیشنهاداتی را بدهند. اگر نرم افزار طراحی شده بتواند با کاربر گفتگو کند چه ؟ رابط کاربری نرم افزاری را متصور شوید که با کاربران مکالمه می کند و قابلیت تشخیص کلمات کاربر و درخواست ایشان را دارد. مسلم است نرم افزاری با این روش برقراری ارتباط کاربر را مجذوب خود خواهد کرد و تجربه لذت بخشی را برای او رقم خواهد زد. چنانچه به دنبال راهکاری خاص و بی همتا هستید تا توجه همگان را معطوف خود کنید با دُرنویس همراه باشید.

1397/6/18 ادمین