جوایز و افتخارات

از زمان تاسیس این شرکت، دُرنویس با به دست آوردن رسمیت و اعتبار ویژه بین المللی در زمینه ارائه خدمات گوناگون نرم افزاری از قدرت به قدرت رسیده است. ما فقط برای تعالی تلاش می کنیم و شناخته شدن به واسطه این تلاش الهام بخش تلاش بیشتر و حرکت رو به جلوی ما خواهد بود.

گواهی رتبه بندی شرکت های انفورماتیکی
گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت

شورای عالی انفورماتیک در سال ۱۳۵۹ به منظور سامان‌دهی به امور انفورماتیک کشور تأسیس شد. این شورا زیر مجموعه سازمان برنامه و بودجه می‌باشد. همچنین این شورا مجری آیین‌نامه احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیکی نیز می‌باشد. این شورا با تصمیم شورای عالی فضای مجازی در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ منحل شد و کلیه وظایف راهبردی، سیاستگذاری، نظارت و هماهنگی آن در سطح ملی به شورای عالی فضای مجازی منتقل شد.

انجمن انفورماتیک
انجمن انفورماتیک ایران

انجمن انفورماتیک ایران یک انجمن علمی است که برای ترویج کاربردهای صحیح انفورماتیک و ایجاد ارتباط بین متخصصان این رشته در ایران فعالیت می‌کند.

انجمن علمی تجارت الکترونیکی
مجوز انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران

انجمن علمی تجارت الکترونیکی ایران به ‌منظور گسترش، پیشبرد و ارتقای علمی تجارت الکترونیکی و توسعه کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه‌ تجارت الکترونیکی، تأسیس ‌شده است. درخواست تأسیس این انجمن در تاریخ 1388/04/10 در کمیسیون انجمن‌های علمی ایران مستقر در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پس از بررسی، تصویب و طی نامه شماره 3/2416 مورخ 1388/04/22 به هیئت مؤسس ابلاغ شد.

مجوز نظام صنفی رایانه ای
مجوز نظام صنفی رایانه ای

در اجرای ماده 12 قانون حمایت از حقوق پدید آورندگان نرم افزارهای رایانه ای و حمایت عملی از حقوق یادشده درآن، با تلاش بی وقفه‌ی دست‌اندرکاران صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، جهت نظم بخشی و ساماندهی فعالیت های تجاری رایانه ای مجاز، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با هدف تنظیم گری مناسبات بخش خصوصی و دولت و مشارکت مؤثر در ساماندهی امور تجاری رایانه ای براساس قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزار (مصوب 1379/10/04 مجلس شورای اسلامی) و آیین نامه مصوب هیات وزیران (مصوب 1383/04/24) از تیرماه سال 1384 فعالیت خود را آغاز نمود و با ادغام انجمن شرکت های انفورماتیک ایران به عنوان سازمانی مردم نهاد در شش سال گذشته در این زمینه فعال بوده است.