استقرار

ما خدمات نرم افزاری سفارشی را ارائه می دهیم که به شما کمک می کند تا پروژه بعدی خود را با استرس کمتر و هزینه کمتری صرف کنید. تیم ما دارای توانایی فن آوری است که شما را در هر مرحله از چرخه عمر محصول خود، از کشف تا پیشرفت های پس از راه اندازی، به شما قدرت می دهد.
فن آوران دُرنویس دارای فناوری هوشمندانه و فناوری اطلاعات است تا پروژه های پیچیده خود را آماده کند. ما به تولیدکنندگان، توزیع کنندگان، سازمان ها و شرکت های رسانه ای کمک می کنیم تا عملیات روزانه را ساده کرده و از طریق برنامه های امنیتی، با کارآیی بالا، برنامه های کاربردی وب و برنامه های تعاملی خودمان جهانی شویم.
با اینکه اینترنت فراگیر است، چگونه می توان یک برنامه کسب و کار را جداگانه طراحی کرد؟ دُرنویس با استفاده از آخرین فن آوری هایی مانند ASP.NET Core MVC 2.1 , HTML 5, Angular 6 برنامه های کاربردی پاسخگو و سفارشی برای کسب و کار شما ایجاد می کند. ما از پویایی انگولار استفاده می کنیم و با زبان های پایگاه داده مانند SQL Server و زبان های طراحی مانند HTML، CSS، JavaScript ترکیب می کنیم. ما از چارچوب هایی برای ایجاد محصولات استفاده می کنیم که به طور مؤثر در سراسر سیستم عامل ها و دستگاه ها کار می کنند.
ما وب سایت ها را با مسیریابی آسان، معماری قوی، کاربرپسند و طراحی عملی گرا ایجاد می کنیم. خدمات ما شامل ثبت نام دامنه، توسعه محتوا و سیستم مدیریت، طراحی مسیریابی، برنامه نویسی، طراحی رابط کاربری و غیره است. در نرم افزارهای ما اندازه صفحه نمایش یا رزولوشن آن هیچ اهمیتی ندارد.

خدمات ما در زمینه استقرار:
  • توسعه نرم افزارهای موبایل
  • توسعه وب سایت ها
  • توسعه وب اپلیکیشن ها