پشتیبانی

در دنیای اقتصاد همیشه پویای امروزی، کسب و کارها به صورت 24 ساعته فعال هستند. روزهایی که کارکنان ساعت 8 صبح کار را آغاز می کردند و ساعت 5 عصر آن را به اتمام می‌رساندند دیگر به سر رسیده است. به همین دلیل است که دُرنویس امکان دسترسی سریع و آنلاین مشتریان را به منظور حل و تشخیص مشکلات نرم افزاری و ارائه راهنمایی در رابطه با محصول طراحی شده فراهم کرده است. پشتیبانی و حمایت همیشگی دُرنویس کاملا متناسب با سطح نیاز های دنیای کسب و کار امروزی می‌باشد. تیم پشتیبانی ما برای مشتریانش این امکان را فراهم کرده است تا با خیالی آسوده از ارتقاهای نرم افزاری جدید لذت برده و از آخرین اعلانات مطلع شوند.
امکانات پشتیبانی فراهم شده برای مشتریان نه تنها به ایشان کمک می کند تا با آسودگی خیال از محصولات نرم افزاری ما استفاده کنند بلکه به مرور زمان به ما کمک می کند تا اطلاعاتی مهم و حیاتی درباره ی نیازمندی ها و علایقات مشتریان ارزشمندمان در زمینه پشتیبانی و ارتقای نرم افزارشان کسب کنیم و سرویسی بهتر و سفارشی شده به هر کدام از ایشان ارائه دهیم.
مطمئناً منتظرید تا باز شگفتی ای دیگر در این زمینه نیز از تیم فنی دُرنویس مشاهده کنید. حتی پشتیبانی ارائه شده توسط تیم فنی ما راهکارهای خاص خودش را دارد. علاوه بر پشتیبانی روتینی که توسط تمامی شرکت ها ارائه می‌شود، پشتیبانی جدیدی را با ابزار زیر تجربه کنید :
یادگیری ماشینی، آنالیز پیش بینی کننده و فناوری های هوش مصنوعی امروزه امکان طراحی ربات های چت کننده هوشمند را فراهم کرده است. چندان دور از انتظار نیست که ما این راه را برای افزودن امکانات بیشتر به بخش پشتیبانی خود برگزیده ایم زیرا که همیشه رضایت مشتریانمان را اولین و مهم ترین هدفمان قرار داده ایم. حضور ربات های هوشمند مکالمه گر را که مشکلات و سوالات شما را دریافت کرده و پاسخگوی آنها هستند به زودی در همینجا نظاره گر باشید.
آیا امکان دارد ابزاری جدید و قدرتمند در دستانمان باشد و ما آن را برای رفاه مشتریانمان به کار نگیریم ؟ داده کاوی بر روی اطلاعاتی که ما به صورت شبانه روزی از منابع مختلف ارتباطی مشتریانمان دریافت می‌کنیم به صورت دائم در حال انجام است. در حقیقت با هر بار خدمت رسانی به مشتریانمان علایق و ترجیهات ایشان در زمینه پشتیبانی مشخص شده و در مراحل بعدی پشتیبانی این اطلاعات ابزاری قدرتمند برای ارائه سرویس و خدمتی بهتر که آسودگی خاطر همراهانمان را به ارمغان می‌آورد خواهد شد.
با استفاده از IOT یا همان اینترنت اشیاء امکان اتصال و دریافت اطلاعات به صورت آنلاین از سخت افزارهای مورد استفاده مشتری که بخشی از نرم افزارهای طراحی شده توسط دٌرنویس می‌باشند فراهم شده است. حتی قبل از اینکه خود مشتریان متوجه مشکل یا نقصی باشند ما خود آن را پیدا کرده و به سراغ ایشان می‌رویم. در حقیقت سیستم پشتیبانی ما همواره در حال نظارت بر محصولاتش می باشد تا آسودگی افزونی برای مشتریانش به ارمغان بیاورد.